Наші на Олімпіаді! Затверджено склад Олімпійської збірної команди України на зимові Ігри в Пекіні.

25 січня 2022

5 спортсменів з Тернопільської області їдуть на Олімпійські ігри у Пекін!
Загалом 45 спортсменів представлять Україну на XXIV зимових Олімпійських іграх у Пекіні в 12 спортивних дисциплінах.
Це рекордна кількість видів спорту на Зимовій Олімпіаді, в яких виступатимуть українці – у біатлоні, бобслеї, гірськолижному спорті, лижному двоборстві, лижних гонках, санному спорті, скелетоні, сноубордингу, стрибках на лижах з трампліну, фігурному катанні, фристайлі та шорт-треку.
На цих Іграх буде на 12 атлетів більше, ніж на попередніх у 2018 році.
Вперше в історії Україна буде представлена у змаганнях змішаних команд з фристайлу (акробатика) та в жіночому бобслеї (монобоб).
Після перерви у два олімпійських цикли, до складу нашої збірної повернулися представники шорт-треку і одразу з двома перепустками на Ігри, та фігуристи у командних змаганнях.
Востаннє українські стрибуни на лижах з трампліну були представлені ще на Іграх у Ванкувері в 2010 році. Через 12 років після того Україну представлять троє спортсменів.
Кількість фристайлістів збільшилася, у порівнянні з минулими Іграми, з 2 до 5.
Склад Олімпійської команди-2022 нараховує чотирьох Олімпійських чемпіонів: біатлоністки Олена Білосюк (Підгрушна), Юлія Джима, Валентина Семеренко та фристайліст Олександр Абраменко, а також три призери Юнацьких Олімпійських ігор – фігуристи Олександра Назарова-Максим Нікітін та Іван Шмуратко.
До складу делегації увійшли 26 тренерів, 10 лікарів та масажистів, 7 представників технічного персоналу.
 

Повний склад збірної за посиланням - https://cutt.ly/UI9kC6x

 

Інформація з фейсбук сторінки НОК України